Make your own free website on Tripod.com
 












<< Takaisin - Tillbaka

 

JÄRVENPÄÄ 5.3.2000, ERY-SYD 

Tuomarit: 
U. Aspelin: EUR n, d 22, e 24, n 02, d 02, ns 23 
J. Knyova: EUR n 23, n 24, a 24 
L. Fanelli: veteraanit 

Musta, EUR n 

luokka 1, uros 
EC Pikku-Piun Asterix 
KM 
om. Satu Järvensivu 

luokka 3, uros 
GIC Pikku-Piun Akrakadabra 
CACE, VP 
om. Saara Vahtola 

luokka 7, uros 
Pikku-Piun Black Beast 
CACIB 
om. Marja Ahonen 

luokka 7, naaras 
Pikku-Piun Blackberry 
CACIB 
om. Maija-Kaisa Vilppula 

luokka 2, uros 
EP&EC Mustatassun King Kong 
KM, V2, TP 
om. Anna Honkanen 

Punatabby, EUR d 22 

luokka 11, naaras 
Silkkiturkin Freia 
EX1, TP 
om. Cristina Andersson 

Ruskeatiikeri, EUR n 23 

luokka 10, naaras 
CH Katinhännän Agent Scully 
CAP, TP 
om. Juha Kontio 

Ruskeatäplikäs, EUR n 24 

luokka 1, uros 
EC Castlemoor's A-team Averell 
KM, VP, TP 
om. Kaisa Salomaa ja Jaana Jyrkinen 

luokka 1, naaras 
EC Mäkikatin Lotta 
KM 
om. Irja Hannu 

luokka 9, uros 
Nicky-Vonkissanberg 
EX2 
om. Camilla Tuominen 

Sini-Diivan Cassius 
CH 
om. Juhani Andersson 

luokka 9, naaras 
Sini-Diivan Cecilia 
CH 
om. Liisa Andersson 

luokka 12, uros 
Mäkikatin Sisupippuri 
EX1 
om. Anna Honkanen 

luokka 12, naaras 
Mäkikatin Suvihunaja 
EX1 
om. Terttu Meriläinen 

luokka 2, uros 
EP&EC Mäkikatin Leino 
KM, TP 
om. Kaisa Salomaa 

EP Viirus 
KM 
om. Tia Lehtonen 

Sinitäplikäs, EUR a 24 

luokka 1, uros 
GIC Sini-Diivan Börje 
EC 
om. Anna Honkanen 

luokka 12, naaras 
Mäkikatin Siniminttu 
EX1 
om. Irja Hannu 

Cremetäplikäs, EUR e 24 

luokka 3, uros 
GIC Sini-Diivan Björn 
CACE 
om. Liisa Andersson 

Musta harlekiini, EUR n 02 

luokka 3, naaras 
GIC Cami 
CACE 
om. Camilla Tuominen 

Punainen harlekiini, EUR d 02 

luokka 9, uros 
Daidarin Feber 
CH 
om. Virpi Virtanen 

Hopeatiikeri, EUR ns 23 

luokka 9, uros 
Katinhännän Sky Walker 
CAC, TP 
om. Juha Kontio 

luokka 2, naaras 
EP Katinhännän Hertta-Tuulikki 
KM, TP 
om. Kadi Myllys 

Kategorian III 2. kasvattaja: 
Mäkikatin 95,4 p. 
Irja Hannu 

Kategorian III 2. siitosuros: 
EC Sini-Diivan Börje 90 p. 
om. Anna Honkanen 

Kategorian III 2. siitosnaaras: 
EC Mäkikatin Lotta 90 p. 
om. Irja Hannu

 

Sivun alkuun - Till början av sidan