Make your own free website on Tripod.com
 












<< Takaisin - Tillbaka

 

TURKU 25.11.2000, TUROK

Tuomarit:
A-G. Edström: EUR d 22, f 23, a 24, ns 22
G. Sjöbom: EUR n, a 01, a 02
H-G. Scholer: EUR w 62, n 24, f 24, d 02, f 02
P. Hilfling-Olesen: EUR n 23, veteraanit

Valkoinen keltasilmäinen, EUR w 62

luokka 10, uros
Daidarin Gol'li
CAP
om. Camilla Tuominen

Musta, EUR n

luokka 1, uros
EC Pikku-Piun Akrakadabra
KM, VP, TP
om. Saara Vahtola

EC Pikku-Piun Ahmed Ahne
KM
om. Saara Vahtola

EC Pikku-Piun Asterix
KM
om. Satu Järvensivu

luokka 5, uros
IC Pikku-Piun Blacmailer
CAGCIB
om. Marja-Liisa Ronkainen

luokka 2, uros
EP&EC Mustatassun King Kong
KM, V1
om. Anna Honkanen

luokka 2, naaras
EP&GIC Silkkiturkin Dou Dou
KM, VP
om. Lea Pessi

luokka 4, uros
GIP Kassi
EP
om. Saara Vahtola

luokka 6, uros
IP&CH Smack
CAGPIB
om. Camilla Tuominen

Punatabby, EUR d 22

luokka 9, naaras
Pikku-Myy
CH
om. Anu Lauos

Ruskeatiikeri, EUR n 23

luokka 2, naaras
EP Jerry
KM, V2
om. Jaana Jyrkinen & Risto Linnakangas

Kilpikonnaruskeatiikeri, EUR f 23

luokka 7, naaras
CH Shegur'n Chocolate Cat
CACIB
om. Tiina Lauos

Ruskeatäplikäs, EUR n 24

luokka 1, naaras
EC Mäkikatin Lotta
KM, VP, TP
om. Irja Hannu

luokka 3, uros
GIC Sini-Diivan Cassius
CACE
om. Juhani Andersson

luokka 5, uros
IC Kuutuulen Ylitse Muiden
CAGCIB
om. Camilla Tuominen

luokka 7, uros
CH Mäkikatin Sisupippuri
CACIB
om. Anna Honkanen

luokka 7, naaras
CH Mäkikatin Suvihunaja
CACIB
om. Irja Hannu

luokka 9, naaras
Manuela-Vonkissanberg
CAC
om. Suvi Virtanen

luokka 10, naaras
EC Recknagel Eijavilpas
CAP, TP, VSK!
om. Marjo Mäkinen

Sinitäplikäs, EUR a 24

luokka 1, uros
EC Sini-Diivan Börje
KM
om. Anna Honkanen

luokka 3, naaras
GIC Mäkikatin Marilyn
CACE, VP, TP
om. Irja Hannu

luokka 7, naaras
CH Mäkikatin Siniminttu
CACIB
om. Irja Hannu

Kilpikonnaruskeatäplikäs, EUR f 24

luokka 7, naaras
CH Delicatin Kermakaramelli
CACIB
om. Camilla Tuominen

Hopeatabby, EUR ns 22

luokka 9, naaras
Mumindalens Silver Yuma
CH
om. Helena Peso

luokka 2, uros
EP Söderklang Köpi
KM
om. Helena Peso

luokka 10, naaras
Söderklang Petronessa
CAP, TP
om. Merja Haukka

Sininen van, EUR a 01

luokka 3, uros
GIC Daidarin Cuotnan
CACE
om. Camilla Tuominen

Sinivalkea harlekiini, EUR a 02

luokka 7, uros
CH Daidarin Friddjavuohta
CACIB
om. Camilla Tuominen

Punavalkea harlekiini, EUR d 02

luokka 3, uros
GIC Daidarin Feber
CACE
om. Virpi Virtanen

Kilpikonna harlekiini, EUR f 02

luokka 7, naaras
CH Daidarin Fadda
CACIB
om. Lala Siilahti

Valkokirjokilpikonna, EUR f 03

luokka 8, naaras
PR Leidi-Pekka
CAPIB
om. Seppo Niskanen

luokka 10, naaras
IC Lady-Tirlittan
PR
om. Lala Siilahti

Kategorian III paras siitosnaaras:
EC Mäkikatin Lotta, 95 p.
om. Irja Hannu

Kategorian III paras kasvattaja:
Mäkikatin, 101 p.
Irja Hannu

 

Sivun alkuun - Till början av sidan