Make your own free website on Tripod.com
 












<< Takaisin - Tillbaka

 

HELSINKI 29.7.2000, SUROK

Tuomarit:
L. Lund: EUR a, f 23, n 24, ns 23, a 01
S. Lindelöf: EUR ns, a 24
S. Bruin: EUR a 22
J. Räihä: EUR n 22, n 23, d 23, d 24, e 24, f 24, ns 22, a 02, f 03
A. de Bruijn: EUR n
E. Reijers: veteraanit

Musta, EUR n

luokka 1, uros
EC Silkkiturkin Do Re Mi
KM, VP-A, TP
om. Lea Pessi

EC Pikku-Piun Asterix
KM
om. Satu Järvensivu

EC Pikku-Piun Akrakadabra
KM
om. Saara Vahtola

EC Pikku-Piun Aave Ritari
KM
om. Marja-Liisa Ronkainen

luokka 3, uros
GIC Pikku-Piun Ahmed Ahne
EC
om. Saara Vahtola

luokka 5, uros
IC Pikku-Piun Blackmailer
CAGCIB
om. Marja-Liisa Ronkainen

luokka 2, uros
EP&EC Mustatassun King Kong
KM, V2, VP-K, TP
om. Anna Honkanen

luokka 4, uros
GIP Kassi
CAPE
om. Saara Vahtola

luokka 4, naaras
GIP&GIC Silkkiturkin Dou Dou
CAPE, TP
om. Lea Pessi

luokka 10, naaras
IC Pikku-Piun Blackberry
CAP
om. Maija-Kaisa Vilppula

Sininen, EUR a

luokka 7, naaras
CH Untuvan Suokukka
IC
om. Leena P. Pakkanen

Mustasavu, EUR ns

luokka 7, uros
CH Frigus Moriz-Fumus
IC
om. Leena P. Pakkanen

Ruskeatabby, EUR n 22

luokka 9, uros
Delicatin Kiskis
EX1./.
om. Pirjo Toivonen-Helokangas

Sinitabby, EUR a 22

luokka 9, naaras
Illusia
EX1./.
om. Viveka Backström

Ruskeatiikeri, EUR n 23

luokka 2, uros
EP&EC Tiikeri-Herra
KM, KP-VET!
om. Seija ja Pauli Jäntti

luokka 2, naaras
EP Jerry
KM, V1
om. Jaana Jyrkinen & Risto Linnakangas

Punatiikeri, EUR d 23

luokka 9, naaras
Silkkiturkin Feronia
CAC
om. Pirjo Taipale ja Samuli Ellä

Kilpikonnaruskeatiikeri, EUR f 23

luokka 9, naaras
Himskatin Simsalabim
CAC
om. Marko Rantaiso

Ruskeatäplikäs, EUR n 24

luokka 1, naaras
EC Mäkikatin Lotta
KM
om. Irja Hannu

luokka 3, uros
GIC Sini-Diivan Bertil
CACE, VP
om. Liisa Andersson

luokka 5, uros
IC Sini-Diivan Cassius
CAGCIB
om. Juhani Andersson

luokka 5, naaras
IC Sini-Diivan Cecilia
EX1./.
om. Liisa Andersson

luokka 9, uros
Sini-Diivan Carlos
CH
om. Liisa Andersson

luokka 11, uros
Mäkikatin Sisupippuri
EX1
om. Anna Honkanen

luokka 11, naaras
Mäkikatin Suvihunaja
EX1
om. Irja Hannu

luokka 2, uros
EP Viirus
KM
om. Tia Lehtonen

luokka 10, uros
IC Mäkikatin Mikko
CAP
om. Mia Saukkonen

Sinitäplikäs, EUR a 24

luokka 1, uros
EC Sini-Diivan Börje
KM
om. Anna Honkanen

luokka 1, naaras
EC Mäkikatin Sonja
KM
om. Irja Hannu

luokka 11, naaras
Mäkikatin Siniminttu
EX1, VP
om. Irja Hannu

Cremetäplikäs, EUR e 24

luokka 3, uros
GIC Sini-Diivan Björn
CACE
om. Liisa Andersson

Kilpikonnaruskeatäplikäs, EUR f 24

luokka 3, naaras
GIC Castlemoor’s Auburn A’dora
CACE
om. Jaana Jyrkinen ja Risto Linnakangas

luokka 9, naaras
Kuutuulen Övermodig
CAC
om. Marita Helje

Hopeatabby, EUR ns 22

luokka 9, naaras
Söderklang Hilu
EX1./.
om. Jaana Tynnilä

luokka 11, naaras
Mumindalens Silver Yuma
EX1
om. Helena Peso

luokka 2, uros
EP Söderklang Köpi
KM
om. Helena Peso

Hopeatiikeri, EUR ns 23

luokka 2, naaras
EP Katinhännän Hertta-Tuulikki
KM
om. Kadi Myllys

Sinivalkea van, EUR a 01

luokka 3, uros
GIC Daidarin Cuotnan
CACE
om. Camilla Tuominen

Sinivalkea harlekiini, EUR a 02

luokka 7, uros
CH Daidarin Friddjavuohta
EX1./.
om. Camilla Tuominen

 

Sivun alkuun - Till början av sidan