Make your own free website on Tripod.com
 












<< Takaisin - Tillbaka

 

HELSINKI 30.7.2000, SUROK

Tuomarit:
L. Lund: EUR ns, f 22, e 24, ns 22, a 02, f 03
S. Lindelöf: EUR f 23, n 24, f 24, ns 23, a 01
A. Uddin. EUR n, n 23, veteraanit

Musta, EUR n

EC Pikku-Piun Asterix
KM
om. Satu Järvensivu

luokka 2, uros
EP&EC Mustatassun King Kong
KM, V1
om. Anna Honkanen

luokka 10, naaras
IC Pikku-Piun Blackberry
CAP
om. Maija-Kaisa Vilppula

Mustasavu, EUR ns

luokka 10, uros
IC Mörkö-Tuhatkauno
PR
om. Camilla Tuominen

Kilpikonnaruskeatabby, EUR f 22

luokka 10, naaras
CH Kuutuulen Woodoo
PR
om. Viveka Backström

Ruskeatiikeri, EUR n 23

luokka 2, naaras
EP Jerry
KM, TP, KP-VET!
om. Jaana Jyrkinen & Risto Linnakangas

Kilpikonnaruskeatiikeri, EUR f 23

luokka 9, naaras
Himskatin Simsalabim
CAC
om. Marko Rantaiso

Ruskeatäplikäs, EUR n 24

luokka 1, uros
EC Castlemoor’s A-team Averell
KM
om. Jaana Jyrkinen ja Risto Linnakangas

luokka 3, uros
GIC Sini-Diivan Bertil
CACE
om. Liisa Andersson

luokka 5, uros
IC Sini-Diivan Cassius
CAGCIB
om. Juhani Andersson

luokka 5, naaras
IC Sini-Diivan Cecilia
CAGCIB
om. Liisa Andersson

luokka 7, uros
CH Sini-Diivan Carlos
CACIB, VP, TP
om. Liisa Andersson

luokka 9, uros
Kuutuulen Övertag
CAC
om. Pirjo Toivonen-Helokangas

luokka 11, uros
Mäkikatin Sisupippuri
EX1
om. Anna Honkanen

luokka 2, uros
EP Viirus
KM
om. Tia Lehtonen

Cremetäplikäs, EUR e 24

luokka 3, uros
GIC Sini-Diivan Björn
EX1./.
om. Liisa Andersson

Kilpikonnaruskeatäplikäs, EUR f 24

luokka 3, naaras
GIC Castlemoor’s Auburn A’dora
CACE
om. Jaana Jyrkinen ja Risto Linnakangas

luokka 9, naaras
Kuutuulen Övermodig
CH, TP
om. Marita Helje

Hopeatabby, EUR ns 22

luokka 9, uros
Haukkapalan Edward
CH, VP
om. Merja Haukka

luokka 9, naaras
Söderklang Hilu
EX1./.
om. Jaana Tynnilä

luokka 11, naaras
Mumindalens Silver Yuma
EX1
om. Helena Peso

luokka 2, uros
EP Söderklang Köpi
KM
om. Helena Peso

Hopeatiikeri, EUR ns 23

luokka 2, naaras
EP Katinhännän Hertta-Tuulikki
KM
om. Kadi Myllys

Sinivalkea van, EUR a 01

luokka 3, uros
GIC Daidarin Cuotnan
CACE
om. Camilla Tuominen

Sinivalkea harlekiini, EUR a 02

luokka 7, uros
CH Daidarin Friddjavuohta
CACIB
om. Camilla Tuominen

Valkokirjokilpikonna, EUR f 03

luokka 8, naaras
PR Leidi-Pekka
CAPIB
om. Seppo Niskanen

 

Sivun alkuun - Till början av sidan